Služby

Odlitky z šedé a tvárné litiny až do hmotnosti 5 tun vyrábíme v požadované kvalitě dle dokumentace a požadavků zákazníka.

Výroba odlitků

  • Výroba odlitků probíhá na nové ruční lince a na automatické lince.
  • Na ruční lince vyrábíme odlitky v rozsahu 100 – 5 000 kg.
  • Na automatické lince (z důvodu velikosti rámu 700x700x250x250) vyrábíme odlitky do cca 90 kg.

 

Výroba modelů

  • Výroba modelů probíhá u zkušených externích firem a to na základě interně zpracované technické dokumentace.
  • Modely jsme schopni zajistit z materiálů jako dřevo, hliník a dalších a to na základě požadavku zákazníka a doporučené životnosti.

Testování a měření odlitků

Všechny výrobky prochází kontrolou, ke které využíváme klasické a nejmodernější přístroje. Jakost našich výrobků a jejich chemické složení provádíme v laboratoři. 

Tryskání odlitků

Pro účely čištění, tryskání odlitků, využíváme několik druhů tryskacích zařízení - máme dvoustolový, bubnový a závěsný průběžný tryskač 

Opracování a finalizace

Odlitky zákazníkům dodáváme se základním opracováním a v základní barvě anebo finálně opracované včetně lakování skrze realizaci u sesterské společnosti PROMET PREFIX. 

Barvení a lakování odlitků

V průmyslové lakovně sesterské společnosti PROMER PREFIX stříkáme a lakujeme díly ekologickými barvami. Provádíme také chemické odmaštění.

Balení a doprava

Součástí našich služeb je také doprava až ke koncovému zákazníkovi.    

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše