Produkty a služby

Odlitky z šedé a tvárné litiny vyrábíme od drobných dílů až po složité lité komponenty do hmotnosti 5 tun. Dodáváme je v požadované kvalitě dle dokumentace a požadavků zákazníka. Výroba probíhá na nové ruční formovací lince a zmodernizované automatické horizontální lince.

Nabízené produkty

Nabízené produkty

Vyrábíme odlitky z šedé a tvárné litiny a to až do hmotnosti 5 tun.

Zjistit více

Služby

Služby

Odlitky zákazníkům dodáváme se základním opracováním a v základní barvě anebo finálně opracované včetně lakování skrze realizaci u sesterské společnosti PROMET PREFIX.

Zjistit více

Odvětví

Odvětví

Textilní a průmyslové stroje, ale také výtahy v budovách po celém světě. Odlitky z naší slévárny dosahují kvality a standardů pro mnohá průmyslová odvětví.

Zjistit více

Technologické možnosti

Technologické možnosti

Výroba odlitků probíhá na nové ruční formovací lince a zmodernizované automatické horizontální lince. Kapacita této linky pro odlitky do 80 kg je 8000 tun ročně.

Zjistit více

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše