První exkurze studentů po ekologizaci slévárny

Dvacítka modrých helem na stole. Speciálně prostřeno pro návštěvu studentů ze Střední průmyslové školy strojnické ve Vsetíně. Přivítali jsme je po roční pauze. Zažili u nás teorii i praxi.

Jako všechny exkurze škol u nás, tak i tato začala setkáním s ředitelem PROMET FOUNDRY Miroslavem Holčákem, který si se studenty popovídal o tom, co práce ve slévárně obnáší. Představili jsme jim také další společnosti a pracovní příležitosti skupiny Promet Group, do které patříme. Studenti za Vsetína se u nás zdrželi několik hodin. Prohlédli si nové stroje, které nám v provozu po ekologizaci přibyly, tahákem byla ale jako vždy také tavírna a ruční formovna. 

17. 4. 2024 PROMET FOUNDRY

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše