ELEKTROMONT BRNO

Jedna z předních českých elektromontážních firem, která nabízí komplexní řešení v oboru elektro a to v oboru silnoproudu do napětí 110 kV, slaboproudu, měření, regulace a řídících systémů.

88 zaměstnanců

V roce 2021

1993

rok založení

Elektromont Brno je společnost působící na českém, ale i mezinárodním trhu v zajišťování kompletních dodávek elektromontážních prací v celém rozsahu. Byla založena v roce 1993 a v uplynulých letech prošla úspěšným rozvojem. Sídlo společnosti je umístěno v Brně a Ostravě, pobočky má v Třinci a Praze.  Elektromont Brno se rozrostl i k našim sousedům na Slovensko, kde sídlí dceřiná společnost Elektromont SK.  

Společnost patří mezi přední elektromontážní firmy v České republice. Nabízí komplexní řešení v oboru elektro, a to v oblasti silnoproudu do napětí 110 kV, slaboproudu, měření a regulace a řídících systémů. Od svého založení se společnost orientuje především na projekční, inženýrskou a montážní činnost, včetně výchozích revizí a servisních prací. Jednou z hlavních předností firmy jsou dlouholeté a rozsáhlé zkušenosti, které zajišťuji našim dodávkám kvalitu, spolehlivost a následnou spokojenost našich partnerů. Při realizaci zakázek je respektováno v maximální možné míře přání zákazníka, při dodržení požadované technické úrovně a kvality našich prací. Realizuje zakázky jak pro tuzemské, tak i zahraniční zákazníky po celé Evropě.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše